Autor Andrzej Milewski

Portal Gdy Kobiety Tworzą jest miejscem gdzie prezentowana jest twórczość kobiet i wartości, z którymi się identyfikują jak miłość, biznes, sztuka, podróże i edukacja. Powyższy artykuł przedstawia propozycję poglądów na wymienione wartości od strony mężczyzny. Andrzej Milewski jest autorem przewodnika po nauce języków obcych: 7 SEKRETÓW NAUKI JĘZYKÓW. JAK OPANOWAĆ KAŻDY JĘZYK OBCY ŁATWIEJ, SZYBCIEJ, SKUTECZNIEJ, SOLIDNIE. Celem przewodnika jest zapewnienie korzyści takich jak: pomoc w redukcji trudności związanych z nauką nowego języka, m.in. ograniczenie towarzyszącego negatywnego myślenia i redukujących emocji, eliminacja niechcianych kosztów, niekomfortowych sytuacji, pomoc w usunięciu nawyków opóźniających opanowanie języka, uczynienie radości z nauki języka obcego, umożliwienie osiągnięcia maksymalnej motywacji do uczenia i przygotowanie do rozpoczęcia przyjemnej podróży z językiem nową bez dziur, szeroką, krótką, łatwą, bezpieczną, pokonywaną z łatwością bez bólów siedmiopasmową autostradą nauki każdego języka obcego. Andrzej Milewski jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Gospodarczej, Cambridge Ruskin International College oraz Anglia Ruskin University w Cambridge, w Wielkiej Brytanii, obecnie pracuje jako trener języka angielskiego w Nowym Targu dla Centrum Szkoleniowego Masterlang w projekcje Unii Europejskiej, pomaga w przygotowywania prezentacji publicznych i prac pisemnych oraz prowadzi Kurs Pozytywnego Myślenia. a także

| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
Louise Hay 10 kroków do kochania i bycia kochanym | Fot.

Życie Cię kocha

Życie Cię kocha, życie naprawdę Cię kocha, ale gdy nie kochasz siebie
to bardzo trudno jest życiu dać Ci to co dobre.

Louise Hay 10 kroków do kochania i bycia kochanym

BLIŻEJ MNIE, SIEBIE I CIEBIE, CZYLI POCZET KOBIET – ANIOŁÓW RADOŚCI, SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI.
Louise Hay – 10 kroków do kochania i bycia kochanym.

Magazyn GdyKobietyTworzą.pl w marcu przybliży Czytelniczkom i Czytelnikom kobietę-Anioła Louise Hay. Louise Hay to mówczyni motywacyjna, autorka wielu książek, właścicielka wydawnictwa. Jej najbardziej popularny tytuł to You Can Heal Your Life (Możesz uleczyć swoje życie – Przyp. red) z 1984 r. Fragment tej książki zawarty jest w wykładzie: How to Love Youself gdzie Louise Hay przedstawia 10 kroków do miłości.

Co można zrobić, by znowu cieszyć się i żyć szczęśliwie i kochać?

Oto odpowiedzi:

1. Powiedz stop wszelkiej krytyce.

Powiedz sobie, że nie będziesz krytykować nikogo i niczego, teraz i na zawsze. Krytyka niczego nie zmienia pozytywnie. Akceptuj siebie i świat takim jakim jest. Louise poleca stanąć przed lustrem, spojrzeć w lustro i powiedzieć afirmację: Jestem w porządku taką jaką/takim jakim jestem teraz.

2. Powiedz stop myślom, które Cię terroryzują.

Nie pozwól negatywnym myślom rosnąć w siłę i kierować Tobą. Przestań straszyć samą samego siebie, zacznij akceptować siebie. Kiedy przyjdzie negatywna myśl natychmiast zmień uwagę na to co jest pozytywne. Wybierz myśli dzięki którym czujesz się dobrze.

3. Bądź łagodna/y, delikatna/y, uprzejma/y, dobra/y, życzliwa/y, a nade wszystko cierpliwy wobec siebie.

Tutaj Louise siłę cierpliwości porównuje do ogrodu i uprawy w nim roślin. Chwasty to negatywne myśli, które zagłuszają pozytywne myśli. Naucz się nowego sposobu myślenia, zadaj sobie pytanie: Jak mam kochać siebie? Louise proponuje afirmację do lustra: Chcę Cię bardziej kochać dzisiaj niż wczoraj.

4. Bądź wyrozumiały dla swojego umysłu.

Krok czwarty oznacza zaprzestanie życia w poczucia winy i obwinianiu się: Obwinianie powoduje, że zrobiłaś/łeś coś złego, …. obwinianie powoduje poczucie winy, poczucie winy domaga się kary, a kara powoduje ból. Gdy przestaniesz obwiniać się, wówczas zaakceptujesz odpowiedzialność. Tutaj Louise wskazuje na korzyści z pozytywnej medytacji i wizualizacji.

5. Nagradzaj się.

Krytyka burzy, nagroda buduje. Pozwól sobie na nagrodę, należny Ci się nagroda za to co robisz, za to kim jesteś. Louise radzi powiedzieć do lustra: Dobrze sobie radzę, że wszystkim.

6. Znajdź sposoby i osoby które będą Cię wpierać.

Wesprzyj siebie, znajdź wsparcie dla siebie. Przestań być niezadowolona/y ponieważ coś Ci nie wychodzi, ale poproś o pomoc.

7. Zaakceptuj swoje porażki.

Zaakceptuj swoją negatywna stronę doświadczeń, przeszkody można polubić, poświęcaj im znacznej mnie uwagi. Cokolwiek mamy teraz w życiu jest spowodowane naszym udziałem. Nigdy się nie mylisz. Złość nie powoduje pozytywnych zmian.

8. Humor.

Śmiej się jak najwięcej, oglądaj komedie. Spotykaj się z życzliwymi ludźmi, z takimi przy których dobrze się czujesz, z takimi, którzy wywołują u Ciebie szczery śmiech.

9. Troszcz się o swoje ciało.

Ciało jest domem w którym żyjesz. Uważaj na to co dostaje się do twojego ciała, jedzenie jest paliwem dla ciała. Troszczenie się o swoje ciało jest aktem kochania samego siebie. Oto jedna z pozytywnych afirmacji, którą proponuje Louise: Przebaczam, przebaczono mi. Kocham Cię, Kocham Cię, Kocham Cię. Co mogłabym/mógłbym zrobić, by pokochać Ciebie? Zasługuję tylko na dobro w moim życiu.

10. Część kochania samego siebie polega na czuciu swoich uczuć.

Louise woła do nas: Czuj swoje uczucia i żyj czując. Afirmacje: Gdziekolwiek pójdę prosperuję. Mój dochód się zwiększa. Zawsze jestem bezpieczna/y. Życie jest radością
i wypełnione miłością. Kocham i jestem kochana/y. Jestem gotowa/y do pokochania siebie.

Louise Hay i 10 kroków do kochania i bycia kochanym zbliża mnie do siebie i ciebie, jest receptą na radość i szczęście oraz dekalogiem miłości dla tych, którzy szukają w życiu radości, szczęścia, miłości. Zapraszam Czytelniczki i Czytelników do pracy nad sobą, bo warto odkrywać na nowo miłość w sobie i kochać innych ze wzajemnością.

Autor: Andrzej Milewski

Jeżeli uznasz ten artykuł za wartościowy, prosimy POLEĆ go znajomym na Facebooku lub kliknij przycisk Google+. Może komuś te treści w czymś pomogą. Będziemy wdzięczni za polecenie naszego magazynu. Z góry za wszystko serdecznie DZIĘKUJEMY i zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebboku!

Related posts

Leave your comment

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Authorization code from image: (required)


Message: (required)

Send comment