Autor Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska jest specjalistką terapii jogą, medytacji, psychologii jogi i pracy z ciałem. Jest trenerem jogi w nurcie Sri Sri Joga. Specjalizuje się w zajęciach jogi dla osób chorujących na stwardnienie rozsiane, depresje. Naucza medytacji oraz pracy z oddechem. Prowadzi szkolenia dla biznesu.

Podróżniczka, rekordzistka księgi Guinnessa w 2002 roku, zdobywca Mont Blanc, przepłynęła wpław rzekami Wartą i Odrą do Morza Bałtyckiego oraz Wisłą do Morza Bałtyckiego, w sumie 1500 km.

Przewodnik duchowy, autorka książki W cudzych butach.

| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
OGŁOSZENIE

PISZESZ WIERSZE? OPOWIADANIA?

Daj się poznać czytelnikom, przyślij swoje teksty do naszej Redakcji. Najlepsze prace opublikujemy.

redakcja@gdykobietytworza.pl

Kto jest online
3 odwiedzających teraz
3 gości, 0 bots, 0 członków
Map of Visitors
Statystyki od 30/04/2014
Flag Counter
Znajdujesz się na: Strona główna»Czytelnia»Kobiety Piszą»Przewodnik
Przewodnik - Autor Elżbieta Krzyżaniak | Fot. Danuta Antas

Przewodnik

O poranku…

Lekki szept, a może szum wiatru wyrywa mnie z chwili obecnej. Oprzytomniały umysł skanuje na nowo otoczenie, by zebrać informacje i ocenić sytuacje. W tej samej chwili wpływa w me płuca lawina powietrza, by wypełnić mnie życiodajną energią i by brat wdechu, wydech mógł oczyścić i odprężyć moje ciało. Krew płynie poza moją świadomością, a ja się wciąż zastanawiam, kogo to sprawka. Pana Boga, Wyższej Inteligencji. mojego wyższego Ja, czy wewnętrznego dziecka? A może to za sprawą kosmitów?
Kto tak na prawdę zna odpowiedź na to pytanie?

Spotkałam na swojej drodze ludzi, których oczy wyrażały czystą, nieskalaną prawdę.
Skąd to wiem? Czułam to … Nie! nie rozumiałam … czułam. Ich słowa zawsze głosiły te same prawdy.

Wybacz SOBIE i innym to droga do WOLNOŚCI.

Niech każda żywa istota będzie Tobie bratem i siostrą. Wolny bądź od oceny i opiniowania innych, każdy z nas, powtarzam każdy ma w sobie piękno. Twoja akceptacja może wzmocnić właśnie te cechy. Nastaw swe największe pragnienie na POKÓJ NA ŚWIECIE, wtedy wszelkie troski rozpłyną się w przestrzeni.

Dbaj o swoje ciało to świątynia Twojej Duszy.
Otwieraj usta tylko wtedy, kiedy masz pewność, że te słowa, które chcesz wypowiedzieć wniosą światłość i miłosierdzie.
Szukaj w sobie wiary, siły, wdzięczności, wolności, szczęścia i miłości, a jak je w sobie odkryjesz, dziel się nimi hojnie nie zapominając o sobie.
Otaczaj się ludźmi, którzy pozwalają na rozkwit miłości w Tobie; do siebie i świata.
A kiedy zwątpisz w drugiego człowieka wierząc w to, że jest zły, zepsuty, czy zakłamany, spójrz na jego niewinną twarz, kiedy pogrążony jest we śnie. To jego prawdziwa natura.

Swoją ukochaną Matkę Ziemię traktuj z szacunkiem i oddaniem. To ona cały czas daje Ci bezzwrotne kredyty. Czy chcesz uczestniczyć w krachu na giełdzie natury?

Zaopiekuj się w swoim domu SWOIM DOMEM.

Ufaj, że cokolwiek dzieje się teraz w Twoim życiu dzieje się dla Twojego najwyższego i ziemskiego dobra. ZAWIERZ!!!

Każda z tych i wielu, wielu innych prawd rozbrzmiewała we mnie od dziecka, ale jak to dziecko czekałam na potwierdzenie rodzica.
Stali się nimi Jan Paweł II, Sri Sri Ravi Shankar, Mooji, Einstein z tych znanych wszystkim.

Z tych mniej znanych to mój mąż, który każdą reakcją na mnie pokazuje mi ile miłości w tym momencie mam sama do siebie.
Mój pies, który swą miłością do mnie, oddaniem i radością uczy mnie bezwarunkowości w każdej chwili. Córce przy, której zawsze jestem sobą skąpana w nieskończonej radości.

Ludziom, którzy przychodzą do mnie na terapie. Ich i moja wiara czynią CUDA.

Tak jestem Przewodnikiem. Tak udało mi się, POTRAFIĘ LECZYĆ LUDZKIE DUSZE. W każdym z tych słów jest pokora, nieskończona wdzięczność i zachwyt.
Dziękuję Ci … Panie Bożę, dziękuję Ci Wyższa Inteligencjo i Tobie moje kochane prawdziwe JA … dziękuję za każdą ciszę między dźwiękiem i tą między słowami, za to że jestem JAKA JESTEM.

Jaka jestem? Jestem pokojem pragnącym jedności, jestem miłością w rozkwicie dziękczynienia, jestem lekkością wolności, jestem dzieckiem szczęścia i radości.

JESTEM dzieckiem, które w swej naiwności chce uzdrowić ten świat i ludzi. Jednak w tej naiwności tkwi moc nieskończona, bo robię wszystko by ludzkość była zjednoczona.

… aż do kolejnego poranka … Miłość

Jeżeli uznasz ten artykuł za wartościowy, prosimy POLEĆ go znajomym na Facebooku lub kliknij przycisk Google+. Może komuś te treści w czymś pomogą. Będziemy wdzięczni za polecenie naszego magazynu. Z góry za wszystko serdecznie DZIĘKUJEMY i zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebboku!

Related posts

Leave your comment

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Authorization code from image: (required)


Message: (required)

Send comment