Autor Andrzej Milewski

Portal Gdy Kobiety Tworzą jest miejscem gdzie prezentowana jest twórczość kobiet i wartości, z którymi się identyfikują jak miłość, biznes, sztuka, podróże i edukacja. Powyższy artykuł przedstawia propozycję poglądów na wymienione wartości od strony mężczyzny. Andrzej Milewski jest autorem przewodnika po nauce języków obcych: 7 SEKRETÓW NAUKI JĘZYKÓW. JAK OPANOWAĆ KAŻDY JĘZYK OBCY ŁATWIEJ, SZYBCIEJ, SKUTECZNIEJ, SOLIDNIE. Celem przewodnika jest zapewnienie korzyści takich jak: pomoc w redukcji trudności związanych z nauką nowego języka, m.in. ograniczenie towarzyszącego negatywnego myślenia i redukujących emocji, eliminacja niechcianych kosztów, niekomfortowych sytuacji, pomoc w usunięciu nawyków opóźniających opanowanie języka, uczynienie radości z nauki języka obcego, umożliwienie osiągnięcia maksymalnej motywacji do uczenia i przygotowanie do rozpoczęcia przyjemnej podróży z językiem nową bez dziur, szeroką, krótką, łatwą, bezpieczną, pokonywaną z łatwością bez bólów siedmiopasmową autostradą nauki każdego języka obcego. Andrzej Milewski jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Gospodarczej, Cambridge Ruskin International College oraz Anglia Ruskin University w Cambridge, w Wielkiej Brytanii, obecnie pracuje jako trener języka angielskiego w Nowym Targu dla Centrum Szkoleniowego Masterlang w projekcje Unii Europejskiej, pomaga w przygotowywania prezentacji publicznych i prac pisemnych oraz prowadzi Kurs Pozytywnego Myślenia. a także

| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
Znajdujesz się na: Strona główna»Czytelnia,Miłość i Związki»Kobiety Czytają,Znani Autorzy o Miłości»Odkrywanie Siebie w Wędrówce Do Źródła Miłości
Anthony Strano – Brakujące Ogniwo Czyli Odkrywanie Siebie w Wędrówce Do Źródła Miłości

Odkrywanie Siebie w Wędrówce Do Źródła Miłości

Anthony Strano – Brakujące Ogniwo Czyli Odkrywanie Siebie w Wędrówce Do Źródła Miłości, 3 Kroki Medytacji

Zacznijmy podróż do wnętrza siebie i odkryjmy w nas źródło miłości, po to, by zaspokoić podstawową potrzebę człowieka, potrzebę miłości. Gdy dotrzesz do źródła miłości to pokochasz siebie, gdy pokochasz siebie automatycznie pokochasz innych.

Anthony Strano od 20 lat zajmuje się medytacją i należy do organizacji Brahma Kumaris World Spiritual University, która między innymi publikuje CD z medytacjami prowadzonymi przez Anthoniego. Ćwiczenia tam zawarte, wraz z podkładem muzycznym, pomagają dostroić się do siebie, połączyć z sobą i z wewnętrznym światłem miłości, dotrzeć do źródła miłości i odnowić się, bo odnawiamy się gdy widzimy siebie kochającymi. Zatem, gdzie jest źródło miłości? Wbrew temu co jest wokół nas, rozpocznijmy wędrówkę, która wiedzie do góry, pod prąd. Oto trzy kroki medytacji do odkrywania siebie i źródła miłości w sobie, oparte na CD Link of Life.

1. Pierwszy krok do źródła miłości – początek wędrówki.

Medytacja polega na połączeniu: Medytacja oznacza przypominanie sobie, ponowne odkrywanie, uczenie się na nowo i odnawianie tego co stanowi o naszym powodzeniu, pomyślności i dobrym samopoczuciu, które zostały zapomniane podczas naszego codziennego życia. – twierdzo Anthony. Uważa on też, że gdy mamy szacunek dla swojego Pierwotnego Bytu to wówczas pojawia się miłość: Odnawiamy się gdy widzimy siebie pozytywnymi i kochającymi … Światło Pierwotnego Bytu to miłość, a medytacja pomaga połączyć się z Pierwotnym, Najwyższym Bytem.

2. Drugi krok do źródła miłości – wejście w siebie.

Odetnij się od otoczenia. Usiądź wygodnie, w ciszy. Przez kilka minut skup się na sobie. Rozluźnij swoje ciało. Weź głęboki wdech. Teraz zrób głęboki wydech. Weź drugi głęboki wdech. Wydech. Trzeci wdech. Wydech. W ciszy koncentruję się na swoim oddechu. Odłączam się od wszystkiego co jest wokół. Skupiam się na sobie. Jestem zrelaksowana/y. Bez lęku. Bez zmartwień. Bez hałasu z zewnątrz. W tej podróży do siebie chcę być tylko z samym sobą, bez hałasu z zewnątrz. Zewnętrzna cisza jest moim domem. Wewnętrzna cisza jest moim domem. W ciszy koncentruję się tylko na sobie, na swoim oddechu. Następnie uwagę przesuwam na czoło i na punkt pośrodku czoła. Kieruję wszystkie moje myśli na ten punkt. Pozwalam moim myślom swobodnie minąć. Widzę jak wszystkie myśli odpływają niczym chmury. Siedzę w całkowitym bezruchu. Jestem wolna/y, jestem bezpieczna/y. Pytam siebie kim jestem?.

3. Trzeci krok do źródła miłości – doświadczanie miłości.

Odnoszę się z szacunkiem do mojego Pierwotnego Bytu. Miłość wynurza się. Jestem czysta/y, bo czystość jest w miłości. Czystość podtrzymuje miłość. Prawem życia jest miłość …. Najwyższy Byt jest źródłem miłości. Ono jest źródłem miłości bezwarunkowej ….. Moja pierwotna miłość jest miłością altruistyczną… Bez ego. Ponownie doświadczam czystej miłości…. Miłości, która akceptuje mnie i w tej akceptacji odżywiam się. Uzdrawiam się ….. Moje serce otwiera się, zaczynam ufać. Zaczynam wierzyć w siebie…. Miłość, najwyższe źródło miłości, miłość, która przebacza. Miłość, która daje …. Miłość pozwala być sobą…. Pozwala być mną. Pozwala być tym kim jestem….. Miłość, która nie ingeruje. Nie pragnie wyłączności ….. Miłość, która daje przestrzeń, wzrost ….. Przyjmuję miłość. Wchłaniam głęboko ją do
siebie…. Ta duchowa miłość daje mi odwagę, daje mi pewność siebie, daje wiarę. Miłość daje mi spokój. Jestem spokojem. Jestem w zgodzie z samym sobą…. Żyję teraz w harmonii z sobą i ze światem…. Poprzez miłość uczę się bycia w harmonii z innymi…. Tutaj nie ma konfliktu. Nie ma bólu…. Miłość daje mi zadowolenie z poznania mojego prawdziwego Ja. Ale również zadowolenie z poznawania Ciebie…. Twoja miłość pomoże mi zapamiętać kim naprawdę jestem. Jestem miłością …. Moja świadomość jest wypełniona miłością i pozytywnym podejściem do życia. Miłością i zrozumieniem…… Miłość i zrozumienie. Moje podejście do życia jest odnowione miłością.

Zrozumienie jest możliwe dzięki miłości. Nasza pierwotna cecha i właściwość to miłość, o której zapominamy, a powyższe trzy kroki medytacji do odkrywania siebie i źródła miłości w sobie są linkiem do szczęśliwego pozytywnego życia, i pozwalają dostroić się do tego co najważniejsze. Anthony Strano w Link of Life tłumaczy, że człowiek, podobnie jak roślina i każda inna żyjąca istota, potrzebuje do wzrostu odpowiednich warunków i właściwych składników, jednym z nich jest światło miłości.

Zapraszam wszystkich Czytelników do wędrówki z Anthonym w stronę źródła miłości, bo warto zrobić trzy kroki i odnaleźć siebie, połączyć się z sobą i z wewnętrznym światłem miłości i pokoju.

Andrzej Milewski

Jeżeli uznasz ten artykuł za wartościowy, prosimy POLEĆ go znajomym na Facebooku lub kliknij przycisk Google+. Może komuś te treści w czymś pomogą. Będziemy wdzięczni za polecenie naszego magazynu. Z góry za wszystko serdecznie DZIĘKUJEMY i zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebboku!

Related posts

Leave your comment

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Authorization code from image: (required)


Message: (required)

Send comment