Autor Danuta Antas

Artysta , filolog j. angielskiego, twórca oraz autorskich projektów graficznych cechujących się odważnym designem i specyficzną, trudno uchwytną atmosferą. Promotorka kultury i twórczości kobiet. Stworzyła magazyn CREA Gdy Kobiety Tworzą, publikuje artykuły o sztuce, fotografii, marketingu internetowym. Wyróżniana na prestiżowych międzynarodowych konkursach fotograficznych. Miłośnik przyrody, dobrej książki i ambitnego filmu, właścicielka 2 psów i 3 kotów.

| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
Znajdujesz się na: Strona główna»Nasza Historia»Miłe Chwile»Miłe chwile na CREA
Fot.

Miłe chwile na CREA

Są takie chwile, dla których szczególnie warto iść własną ścieżką.

Pracując z sercem  na rzecz promocji innych kreatywnych kobiet, nie oczekuję niczego dla siebie. Wystarczy mi radość z tego, że coraz więcej kobiet promienieje szczęściem, że oprócz dbałości o dom, rodzinę i ukochane dzieci, które zawsze są najważniejsze, kobiety potrafią pielęgnować coś, co nazwałbym ESENCJĄ ŻYCIA.

Tą esencją dla mnie, oprócz mojej własnej , jest inspirowanie innych ludzi, by mieli odwagę podążyć za swoim głosem wewnętrznym. Cieszę się ogromnie, gdy na swej drodze spotykam takie kobiety, które już realizują się w wybranych przez siebie, ukochanych dziedzinach twórczości. O nich piszemy na CREA GKT, pomagamy im dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Każda praca przynosi owoce. Na CREA oprócz naszej radości z Waszych sukcesów, oprócz słowa DZIĘKUJĘ za czas poświęcony Tobie Droga CREA Kobieto, zdarzają się też chwile wyjątkowe. Jedną z nich chcę się z Wami dzisiaj podzielić.

W czerwcu opublikowaliśmy kolejny już na CREA GKT wywiad z kreatywną kobietą, tym razem z właścicielką firmy i twórcą biżuterii marki FUERZA. Pani Magdalena Białas, o niej mowa, jest pierwszą osobą, która oprócz tradycyjnego DZIĘKUJĘ, doceniła naszą pracę na rzecz promocji twórczości kobiet, niezwykłym prezentem – cudowną, niezwykle elegancką, wręcz wyrafinowaną bransoletką, którą nam przysłała i którą pozwoliłam sobie sfotografować, aby podzielić się z Wami tą miłą wiadomością.

Tym miłym gestem pani Magda pokazała, że nie tylko potrafi tworzyć biżuterię, ale jest osobą, która wie, że okazywanie wdzięczności niesie jeszcze więcej dobra.

Danuta AntasAbout post author
Related posts

Leave your comment

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Authorization code from image: (required)


Message: (required)

Send comment